Přečtěte si něco o našem obchodě

Naše prodejna ZLEVNĚNO.eu se zaměřuje na prodej potravin ve slevách a za velmi nízké ceny ( v podstatě se jedná o výprodej potravin).

Zákazník u nás může zakoupit potraviny podstatně levněji než je běžná cena na trhu a v řetězcích.

Mnohdy až o 90% levněji!!! Prostě a jednoduše „ZA MÁLO PENĚZ, HODNĚ MUZIKY“.

Zboží, které prodáváme pochází v drtivé většině z ostatních zemí EU (Německo,Francie, Itálie, Rakousko atd.), ale část sortimentu pochází i z ČR.

Nabízíme mléčné výrobky, uzeniny, sýry, konzervy, cukrovinky, nápoje, koloniál, polotovary atd. V menším rozsahu i drogerii a krmivo pro domácí mazlíčky.

Určitou část sortimentu představují i potraviny s prošlým datem minimální trvanlivosti. Tyto potraviny jsou ale dále bezpečné a zdravotně nezávadné a jsou prodávány v souladu s legislativou ČR. Veškeré zboží s prošlým datem minimální trvanlivosti je viditelně označeno cenovkou žluté barvy.

Pokud i přes veškerá ujištění a vysvětlení nemá některý ze zákazníků důvěru v potraviny s prošlým datem min.trvanlivosti, může si vybrat ze sortimentu zboží,které má bílou nebo oranžovou cenovku.Toto zboží má ještě určitou dobu trvanlivosti (někdy i několik měsíců), ale je také za velmi výhodnou cenu.

Přejeme pohodový nákup a spoustu ušetřených peněz.., protože U NÁS NEUTRÁCÍTE, U NÁS ŠETŘÍTE....!

Co znamenají barvy cenovek v naší prodejně?

Jak to u nás vypadá?