Bezpečný nákup potravin bez nutnosti vcházení do obchodu

Vážení zákazníci,

vzhledem k vzniklé situaci v ČR a ve světě, jsme se rozhodli Vám nabídnout novou službu v našem obchodě. Tou je nákup potravin bez nutnosti vcházení do prostor obchodu a tím snížení rizika nákazy koronavirem SARS-CoV-2

Jak to bude fungovat?

Vytvořili jsme pro Vás skupinu ZLEVNENO.EU-NABÍDKY v aplikaci WHATSAPP.
Každé ráno Vám pošleme fotky aktuálního zboží, cen a data trvanlivosti na fotkách a Vy nám obratem pošlete seznam nákupu, který si přejete připravit. My Vám připravíme nákup a až bude připraven k výdeji, Vy se pro něj zastavíte, zaplatíte ho venku před obchodem a odnesete si ho domů.

Co mám udělat aby mi chodily nabídky?

Je to jednoduché. Pošlete na naše telefonní číslo 773059848 zprávu s textem:
Žádám o přidání do skupiny Zlevněno.eu-nabídky a souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Do zprávy připište Vaše jméno a to je vše. My Vás přiřadíme a od dalšího dne Vám bude chodit nabídka.

Jak mám objednávat?

Objednávat můžete od rána v dopoledních hodinách tak, že se podíváte na fotky a pošlete nám na telefonní číslo 773059848 seznam nákupu. Vždy pište přesný text, který je napsán na cenovkách a počet kusů. Pokud nám pošlete objednávku až v odpoledních hodinách, nákup bude připraven až druhý den. Je nutné posílat objednávky na uvedené telefonní číslo a pouze ve Whatsapp. Odpovídat do skupiny nepůjde. Tam máme přístup pouze my.

Jak si mám nákup vyzvednout?

Hned jak bude nákup připraven k vyzvednutí, pošleme vám zprávu a od té doby si můžete nákup vyzvednout ten den do 18.hod. Prosíme, abyste nákup objednávali a vyzvedávali v jeden den. To jest dopoledne objednám,odpoledne vyzvednu.

Pokud se stane,že některé zboží, které objednáte už nebudeme mít, protože ho vykoupili zákazníci před Vámi, tak Vám ho do nákupu nepřidáme. Bohužel nejsme schopni Vás o tom informovat, protože to už není v našich silách. Ale tato skutečnost se bude stávat velmi zřídka, protože máme většinou od každého výrobku dost kusů.

S pozdravem POTRAVINY ZLEVNĚNO.EU

V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel.773059848

TENTO ZPŮSOB NÁKUPU ZAČNE FUNGOVAT OD PONDĚLÍ 23.3.2020 PRO ZAŘAZENÍ DO SKUPINY MŮŽETE POSÍLAT ŽÁDOSTI IHNED